aboutus

Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd.

Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd. Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd. Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd.
1 2 3
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları: 300~350
Yıllık satış: >80000000
Yıl kurulan: 2014
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Suzhou CHO Elektrikli Alet Mart 2014'te kuruldu ve ulaşım için çok uygun olan Xiangcheng Bölgesi, Taiping Kasabasında, Suzhou Kuzey tren istasyonuna 10 dakika ve Wuxi Havaalanı veya Şangay Hongqiao havaalanına 1 saat uzaklıkta ve Ağustos 2014'te ISO sertifikasını ve Ekim 2018'de "Ulusal yüksek teknoloji işletmeleri" adını almıştır.
Firmamızın iki atölyesi bulunmakta olup, 12.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve yaklaşık 200 personeli ile 8 montaj hattına sahiptir, yıllık üretim kapasitesi 2.000.000 adet elektrikli süpürgedir.Bu sektörde 10 yıldan fazla çalışmış 5 deneyimli yapı mühendisimiz, 8 kalite mühendisimiz var.
DC elektrikli süpürge tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanız, şimdi normal motorlu veya BLDC motorlu farklı DC kullanışlı çubuk elektrikli süpürge türlerine sahibiz.Bu ürünler için buluş patenti ve tasarım patenti aldık.Ayrıca bu ürünlerin tamamı GS, CE, EMC, LVD, ROHS, REACH, PAHS, ERP vb. Sertifikaları geçmiştir.
"Müşteriye daha fazla değer yaratma" inancıyla, tüm dünyadaki müşterilere mükemmel ürünler ve profesyonel hizmetler sunuyoruz, "istikrarlı kalite, rekabetçi fiyat, kısa teslimat süresi" her zaman bizim peşimizdir, her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Müşterilerimize en iyi maliyet performansı sağlayan ürünleri sunmak.
Sizinle karşılıklı kar esasına dayalı uzun ve dostane bir işbirliği kurmak için sabırsızlanıyoruz ve aramıza hoş geldiniz!

Geçmiş

CHO 2014 yılında kuruldu ve son birkaç yılda CHO'nun hızlı gelişimine tanık olduk.Şirketin şu anda yıllık 1.5 milyon adet üretim kapasitesi ve 80 milyon ABD dolarının üzerinde yıllık satışı var.Ürünlerin% 90'ından fazlası Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Asya ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir.

Ekibimiz

Genç ve enerjik bir ekibiz, çoğumuz elektrikli süpürge sektöründe sağlam deneyime sahibiz.

Çin Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd. şirket Profili 1

İletişim bilgileri