aboutus
Üretim hattı

Suzhou CHO Electric, Çin'in Suzhou şehrinde bulunmaktadır.2014 yılında kurulmuş olup, 7 yıldır elektrikli süpürge geliştirme ve satışını taahhüt etmektedir.Şirket, ürün geliştirme planlarının ürünleri küresel pazara iyi adapte edebilmesini sağlamak için son derece pazar odaklı bir strateji benimsiyor. Yıllarca süren tasarım ve endüstri lideri araştırmalar sayesinde, ev çözümleri pazarını daha duyarlı ve eğlenceli hale getiriyoruz.Evinizi daha keyifli ve mutlu kılacak, yeni bir yaşam tarzı yaratacak bir dünya inşa ediyoruz.

İki fabrikamız ve 9 üretim hattımız var, 12000 metrekareyi, yıllık 1.5 milyondan fazla adet üretim kapasitesini kapsıyor.

Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd. Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd. Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd.
Factory Building Production Line 2 Production Line 1
OEM / ODM

Olağanüstü performans ve dayanıklılığa sahip çok çeşitli yüksek kaliteli ürünler ve profesyonel ve iyi hizmetle, dünya çapındaki birçok müşteriyle iyi iş ilişkimiz var.

Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd.
Our ODM/OEM Customers
Ar-Ge

Akülü elektrikli süpürgelerin geleceği olacağına ve zamanla geleneksel kablolu elektrikli süpürgelerin yerini alacağına inanıyoruz.Bu nedenle, yeni kablosuz elektrikli süpürgeler geliştirmek için çok fazla Ar-Ge kaynağı yatırdık.Son yıllarda, dünya çapında birçok ürün patentini kabul ettik.

Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd. Suzhou CHO Electric Appliance Co., Ltd.
Product Pantents CERTIFICATES
İletişim bilgileri